Description: Bine ați venit pe website-ul Clubului Sportiv Dinamo București

dinamo (21)

Example domain paragraphs

Utilizator

Brandul Cetilar susține printr-un parteneriat misiunea Academiei de Înot Dinamo, prin care academia se angajează să contribuie la încurajarea înotului în rândurile copiilor. Academia, inițiată și condusă din poziția de manager de către Mihai Popovici, tatăl sportivului David Popovici, urmărește să ofere cele mai bune condiții și de experiență profesională pe mai multe paliere, de la inițiere și recreere până la performanță.

Junioarele și-au stabilit la Ploiești, între 13-17 iunie, campioanele naționale pe echipe. Clubul Sportiv Dinamo a participat la aproape toate categoriile și a câștigat un titlu național și s-a clasat odată pe locul 3 și de alte două ori pe locul 4. Medalia de aur a fost câștigată la 12 ani, unde Aniela Tudor este liderul generației sale în România.