czechcanoe.com - Kanoe.cz

Description: český vodácký server

Example domain paragraphs

› ‹ 1 2 3 Startuje MS juniorů a U23 ve sjezdu Už zítra bude v Roudnici nad Labem slavnostně zahájeno mistrovství světa … Číst více Zlato a bronz z kayak crossu pro Tunku s Přindišem Společně ze čtvrtfinále až do souboje o medaile. Kajakáři Ondřej … Číst více Chaloupka v Krakově vybojoval bronz Pátou medaili pro českou reprezentaci ve vodním slalomu na Evropských … Číst více Prskavec zvítězil na kajaku, Fišerová bere bronz Medailová radost českého týmu vodních slalomářů pokračuje. Historicky první individuál

Společně ze čtvrtfinále až do souboje o medaile. Kajakáři Ondřej Tunka a Vít Přindiš bok po boku dokráčeli do finále kayak crossu a po dramatickém průběhu vybojovali pro český tým zlato a bronz. Medailová bilance slalomového týmu na Evropských hrách čítá celkem sedm cenných kovů, čímž Češi opanovali pořadí národů.

Pátou medaili pro českou reprezentaci ve vodním slalomu na Evropských hrách přidává kanoista Václav Chaloupka. V nabitém finále dokázal mistr světa z roku 2021 udržet koncentraci a zapisuje další velký úspěch v podobě bronzové medaile. O osm setin sekundy za Chaloupkou skončil včerejší vítěz na kajaku Jiří Prskavec. Čtvrtou příčku z Krakova odváží také kanoistka Gabriela Satková, jediná z Češek ve finále.