gcbrno.cz - | GOLF CLUB BRNO

Description: GOLF CLUB BRNO - GCBRN je zapsaný spolek

hotel (33081) golf (9378) restaurace (1178) indoor (1119) driving range (289) golfové hřiště (14) golfový areál (5) golf kaskáda (2) golf club brno (1) golf jinačovice (1)

Example domain paragraphs

Uplynulý víkend 20.-23.7. se na Ostravici odehrálo finálové klání extraligy družstev mužů a žen. Po čtvrtečním 4. kole na rány se družstva rozdělila na osmičku, hrající o titul a 4 týmy, které bojovaly o záchranu. Obě naše družstva byla po kvalifikaci na rány na čele - ženy ve vedení, muži na druhém místě za Albatross GC Praha. A po třech dnech bojů na jamky nakonec toto pořadí i zůstalo. Ženy zvítězily ve finále nad regionálními rivalkami z Třince, muži ve finálovém utkání nestačili na Albatross. Naše druž

Uplynulý víkend 14.-16.7. se odehrálo na Kunětické Hoře Národní mistrovství ČR žáků a kadetů. Největšího úspěchu dosáhla Julie Oplatková , která po loňském triumfu ještě mezi žákyněmi letos ovládla i kategorii kadetek. Mezi prvními 5 hráčkami této kategorie byly hned 4 dívky z našeho klubu - 3. Barbora Vinkler, 4. Anna Ludvová, a 5. Tereza Fialová. Na pódiové umístění ještě dosáhl Tomáš Fašina mezi kadety, když obsadil 3. místo. Výsledky mistrovství...

Na hřišti v Ropicích se také o víkendu odehrálo finále 3. ligy družstev mužů našeho regionu. Naše B-družstvo, které mělo již po prvním dvoukole na Kořenci pohodlný náskok, zvládlo úlohu favorita i na severu Moravy a s přehledem 3. ligu ovládlo s náskokem 91 ran v součtu 4 kol před druhým B-týmem GC Austerlitz. Za B-tým nastoupili: T. Jízdný, M. Kočica, J. Krejčí, D. Michek, J. Symerský (kapitán) a O. Symerský . Výsledky 3. ligy družstev mužů D...