giantliga.cz - Giant Liga Plzeň - jedinečný cyklistický seriál.

Description: Giant Liga Plzeň - jedinečný cyklistický seriál. - Stránky cyklistického seriálu konaného pravidelně v areálu SK Rapid Sport v Plzni.

tour (4647) cycling (2626) cup (470) plzeň (409) giant (367) giant liga plzeň - jedinečný cyklistický seriál. - cyklistika (1) sparta cycling (1) powerrade (1)

Example domain paragraphs

O jediný bod vybojoval prvenství Vaníček před Voltrem. Na čtvrté místo v absolutním pořadí se se 13 body probojoval junior Jakub Kuba (Team Dukla Praha)

#3 Grand Prix CUBE startuje v úterý 9. května od 17:30 hod ve sportovním areálu SK RAPID

Překvapením dne byl výkon nadějného juniora Roberta Kobra (RKCA), který se díky nasbíraným 15 bodům vklínil mezi Elitní jezdce na vynikající druhé místo celkového hodnocení! Robert vyhrál i poslední bodovaný spurt a díky rovnosti bodů a vítězství v posledním spurtu přeskočil i skvěle jezdícího Petra Fialu (Xeelo cycling team)