matsz.hu - Magyar Torna Szövetség

Description: A Magyar Torna Szövetség hivatalos honlapja

torna (100) aerobik (49) olimpia (49) eredmények (18) versenyek (6) ritmikus gimnasztika (4) akrobatikus torna (2) gumiasztal (2) mindenki tornája (1)

Example domain paragraphs

Legutolsó frissítés dátuma: 2022. március 17.

Zámbori Zala fontos lépcsőfoknak tartja sportkarrierjében az EYOF-győzelmet. Az FTC-Telekom tornásza jelenleg nyaral a Balatonon, ahol beszámolt arról, hogy célja az ifi Eb-re való lehető legtökéletesebb felkészülés. „Szeretnék minél több szeren jól versenyezni. Érdekesség, hogy a maribori Nyári Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon egyéni összetettben tizenkettedik lettem úgy..."

Pigniczki Fanni duplázott Csengtuban. Az MTK Budapest ritmikus gimnasztikázója megszerezte a második aranyérmét. Az olimpikon, és Világjátékok-érmes klasszis az egyéni összetett aranyérem után a szerfinálék során, a labdagyakorlatára 32.650 pontot kapott, ezzel újabb győzelmet aratott az Egyetemi...