mksblekitniropczyce.pl - Strona główna

Description: Miejski Klub Sportowy Błękitni Ropczyce

Example domain paragraphs

W niedzielne popołudnie nasza drużyna rozgrywała wyjazdowe spotkanie w Chorzelowie z tamtejszą Spartą. Przed tym spotkaniem drużyna gospodarzy zajmowała ostatnie miejsce w tabeli, natomiast Błękitni po 8 kolejkach nadal nie stracili choćby jednego punktu.

Mecz rozpoczął się od natyhmiastowych ataków naszego zespołu i juz w 8 minucie świetne zagranie Kamila Podczaszego zamienił na gola Dawid Zawiślak. Kilka minut później było już 3-0. Najpierw indywidudalny rajd prawą stroną boiska wykończył Mateusz Bieniek, a dwie minuty później podobą akcją popisał się Hubert Siepierski. Przed przerrwą jeszcze trzykrotnie nasza drużyna podwyższała prowadzenie. Przy stanie 3-0 rzutu karnego nie wykorzystał nasz najlepszy strzelec - Hubert Siepierski. Po zmianie stron nasza d

Skład Błękitnych Bolon (60' Wojnowski) - Orzech, Darłak, Podczaszy, Kukla(71' J. Ogrodnik), Bieniek, Piwowar(60' Rudny), Świętoń(60, A. Ogrodnik), M. Ogrodnik, Siepierski, Zawiślak(75' Wójtowicz) kartki żółte: Kukla, Piwowar, Podczaszy, Świętoń