nk-bistrica.si - NK Kety Emmi & Impol Bistrica

Description: Nogometni klub NK Kety Emmi Bistrica

Example domain paragraphs

Instagram Facebook YouTube Domov Osebna izkaznica Obvestila in urniki Članska ekipa Mladinska nogometna šola Nogometna šola Nogometni krožki Individualni treningi Kartica ugodnosti Slovenija Open Prehrana športnika nogometaša Meni Nogometaši Kety Emmi & Impol Bistrice iz Beltincev s točko 23. 5. 2023 Nogometaši Kety Emmi & Impol Bistrice so na gostovanju v Beltincih več kot uspešno zaključili letošnjo sezono, saj so z remijem na koncu zasedli odlično 9. mesto. Izjemno zanimivo srečanje, v katerem smo videli

Nogometaši kety Emmi & Impol Bistrice v tekmi preobratov do točke 14. 5. 2023 Nogometaši Kety Emmi & Impol Bistrice so v 29. krogu 2. SNL gostili ekipo Rudarja iz Velenja. V izredno zanimivem dvoboju, polnem preobratov, se je srečanje končalo z izidom 2:2. V prvem polčasu sta si obe ekipi priigrali kar nekaj priložnosti za zadetek, a je bil natančen le Jaša Martinčič,…

Kety Emmi & Impol Bistrica s pokrom zadetkov do 7. mesta 4. 5. 2023 Na krilih odlične igre in zaslužene zmage nad lendavsko Nafto v prejšnjem krogu, so bistriški nogometaši v 28. krogu pričakovali nogometaše Fužinarja iz Raven na Koroškem, s katerimi so imeli neporavnane račune z jesenskega dela prvenstva, ko so prejeli izenačujoč zadetek v 4. minuti sodniškega podaljška. Kljub precej spremenjeni postavi,…