pszs-wielun.pl - Nieruchomości, Budownictwo i Remonty!

Description: AKTUALNOSCI

Example domain paragraphs

12 i 15 czerwca w Burzeninie odbyły się Półfinały i Finały Wojewódzkie w Siatkówce Plażowej. Bardzo dobrze spisały się zespoły z naszego powiatu. Dziewczęta z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Wierzchlesie w Półfinale zajęły III miejsce. Natomiast chłopcy z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Kraszkowicach w Półfinale zajęli II miejsce i uzyskali awans do Finału Wojewódzkiego, w którym zajęli medalowe - III miejsce. Ogromne gratulacje.

W dniu 31.05.2023 r. na „Orliku” w Wieluniu zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Wieluńskiego w Siatkówce Plażowej Dziewcząt i Chłopców. W mistrzostwach wzięło udział 8 szkół, 4 w kategorii dziewcząt i 4 w kategorii chłopców.  Wśród chłopców po raz pierwszy wygrał ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY W KRASZKOWICACH , a wśród dziewcząt po raz trzeci z rzędu ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY W WIERZCHLESIE . Tak więc gmina Wierzchlas zdominowała tegoroczne rozgrywki.

Więcej w zakładce: "IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ"