skijilemnice.cz - ČKS SKI Jilemnice

Description: ČKS SKI Jilemnice - Český krkonošský spolek SKI Jilemnice

ski (3999) lyžování (301) hory (279) lyže (241) závody (122) běh (109) sníh (26) jilemnice (25) tratě (4) čks (2)

Example domain paragraphs

Dívčí družstvo složené z našich běžkyň na lyžích: Karolína Špicarová, Sofie Vyhlídková, Karolína Drbohlavová, Eliška Polonská, Stela Smutná a Lucie Žalská , vybojovalo vítězství na republikovém finále v přespolním běhu ve Žďáru nad Sázavou. Děvčata si vybojovala právo reprezentovat AŠSK ČR na květnovém Mistrovství světa středních škol ISF Cross country 2024 v Keni.

Za krásného podzimního počasí přivítal areál Hraběnka milovníky běhu v terénu, aby poměřili síly na tratích 10 a 5 km. Závod byl náročný nejen profilem, ale dnes hlavně povrchem. Déšť v minulých dnech udělal trať náročnější, než byli závodníci v minulých letech zvyklí, avšak na časech se to neprojevilo. Do závodu se přihlásilo 88 závodníků a všichni jej dokončili. V příloze najdete výsledky po kategoriích i absolutní výsledky z každé distance.

Nejlépe si na trati dlouhé 10 km vedl domácí závodník Matěj Kožnar, který je na Hraběnce doslova jako doma a nechal téměř minutu za sebou veslaře Miroslava Vraštila, reprezentujícího dnes barvy LBS Sport. Na třetím místě, 8 vteřin za Vraštilem, doběhl jilemnický Eduard Simbartl. V závodě žen na 10 km zvítězila Denisa Hančová z HSK Horní Rokytnice před Klárou Kašnou (MSME) a domácí Járou Votočkovou.