sparta-cycling.cz - AC Sparta Praha Cycling

Description: Continental cycling team AC Sparta Praha Cycling

cycling (2626) praha (2090) specialized (1243) prague (751) cyklistika (236) sparta (190) continetal team (2)

Example domain paragraphs

Skvělý výkon a vítězství v časovce zajistilo Richardovi žlutý trikot vedoucího závodníka. Team Sparty v druhé etapě držel tempo závodu pod kontrolou a Habermann přidal 4. místo v dojezdu etapy. V 3. kopcovité etapě unikla 10ti členná skupina s naším mladým Danielem Mlejnkem. V polovině závodu se začalo útočit z pelotonu a do čela se dostala 5ti členná skupina favoritů , bohužel bez našeho leadra. Sparťan Daniel Mlejnek dotaženým únikem do cíle získal dres nejlepšího závodníka v kategorii do 23let, což je je

Velice aktivní v závodě byl Martin Voltr (RRK group - PierreBaguette – Benzinol). Několikrát se mu podařilo odskočit z pelotonu a navíc byl silný i v koncovce. Nakonec se však musel sklonit před týmovou silou jezdců z ČEZ Cyklo Teamu Tábor a jejich lídrem Šimonem Vaníčkem. Ten využil týmové spolupráce a odvděčil se vítězstvím v závodě. Aktivitní byl i Richard Habermann (AC SPARTA PRAHA), který nakonec dojel na třetím místě a stačil nasbírat i dostatek prémií v bodovací soutěži.

nový letní termín silniční a gravel klasiky Tour de Brdy je připraven na neděli po největším amatérském závodě v Praze. Kategorie jsou vypsány pro Elitu, amatéry, masters, ženy a mládež . V absolutním pořadí se rozdělí 10 000,- Kč. Přihlášky jsou na www.prihlasky.4timing.cz.