wrestling-serbia.org.rs - RvaДЌki savez Srbije - Wrestling Federation of Serbia

Example domain paragraphs

Z avršen je 36. Međunarodni turnir "Ljubomir Ivanović - Gedža". Uz učešće 10 nacionalnih selekcija od kojih se njih 5 nalazi u prvih 10 u svetu: RUS, BLR, HUN, KGZ i SRB. U ovoj konkurenciji Srbija je osvojila ekipno I mesto sa osvojenih 8 medalja: SREBRENE - Lošonc Sabolč, Berkec Dejan, Arsalan Ali, Kovačević Branko, Petrušić Boris. BRONZANE: Dimitrijević Perica, Nađ Sebastijan, Nemeš Viktor.. Rvački savez Srbije je bio organizator turnira, a pokrovitelji ove sportske manifestacije bili su

U konkurenciji 119 takmičara iz 37 zemalja Georgi Tibilov okitio se zlatom u kategoriji do 60 kilograma, a Mate Nemeš je stigao do srebrnog odličja u kategoriji do 67 kilograma. Vredan pomena je i rezultat Alekse Ilića koji je u kategoriji do 77 kilograma zauzeo peto mesto. Srpski rvači ostvarili su veliki uspeh osvajanjem dve medalje na međunarodnom turniru u Varšavi. Ovo je bio izuzetno kvalitetan turnir sa veoma bogatom tradicijom, pošto se u glavnom gradu Poljske održava već 66 godina kaže Vo

S tevan Mićić naš rvač slobodnim stilom osvojio je zlatnu medalju u kategoriji do 61 kilograma na Grand priju u Madridu. On je u izuzetno jakoj konkurenciji pružio blistave borbe: u prvom kolu pobedio Kolumbijca Elkina Espanju 12:1, tehničkim tušem. Potom je bio bolji od Ramzana Avtaeva iz Nemačke sa 6:0, a u finalu je savladao Talapa Zoldasova iz Kazahstana sa 9:7.